Konferenční stolek se sklem ASTA II

Skladová dostupnost
skladem: 6 až 10 týdnů
Původně:
12 588 Kč
Vaše cena s DPH:
6 968 Kč
Vaše cena bez DPH:
5 758,68 Kč
ks

Popis - Konferenční stolek se sklem ASTA II

Designový konferenční stolek se sklem a úložným prostorem obdélníkový ASTA II

Konferenční stolek moderní  je vyroben z čirého bezpečnostního skla, které je vysoce odolné proti mechanickému poškození. Obě skleněné odkládací plochy nesou čtyři kovové masivní nohy ve tvaru hranolu, ozdobné nýty sloužící jako spojnice mezi horní deskou a nohou zde plní funkci   přiznaného designového prvku. Konferenční stolek s úložným prostorem nabízí bohatý odkládací prostor, který lze využít pro noviny, časopisy, dálkové ovladače či knihy. Moderní konferenční stolek se sklem plně využijete hlavně v obývacím pokoji, vedle vaší sedací soupravy, lze jej však použít také ve firemních prostorách nebo veřejných místech jako jsou čekárny. Designový konferenční stolek moderní se stane ozdobou všech prostor, jeho elegantní design a kvaliní materiál jsou zárukou správné volby výběru. Pokud se vám tento stolek konferenční líbí, ale chtěli byste jej v čtvercovém provedení, tak jej na našem e-shopu najdete zde

Materiál: sklo / broušená ocel
Barva: čirá / kartáčovaná ocel
Styl: moderní
Šiřka: 1100 mm
Výška: 400 mm
Hloubka: 700 mm
Nosnost: 20 kg
Dodání: 3 - 8 týdnů

Stolek konferenční s úložným prostorem

Rozměry, barva, váha a ostatní parametry

Kód:
MCA-913887
Záruka:
24 měsíců
Váha:
47,1 kg
Šířka:
1100 mm
Výška:
400 mm
Hloubka:
700 mm