Postele z masivu

Postel z masivu

Postele z masivu to je krása dřeva, jeho hřejivost a vykreslená textura, která nikdy neomrzí. Kousek přírody do Vašich domovů v podobě nábytku do ložnice v nejkvalitnějších materiálech jako je dřevo masiv Vás zcela jistě bude doprovázet po řadu let. Postel z masivu je kvalita v podobě bukového, dubového dřeva či borovicového masivu, který Vás bude doprovázet dlouhá léta nejen ve vašich ložnicích, ale i v různorodé podobě jako jsou dětské postele, manželské postele, patrové postele, palandyjednolůžkové nebo dvoulůžkové postele. Jedno mají dřevěné postele společné, jsou to kvalitní postele z masivu, které vynikají v řemeslném zpracování a v nezávadných povrchových úpravách.

Postel masiv

Postele masiv vynikají kvalitním materiálem, který neztratí nic ze své atraktivity po dlouhá léta. Mezi nejkvalitnější patří bukové dřevo, které má jemně narůžovělou barvu a výraznou kresbu. Použité dřevo v podobě postele masiv buk vybaví Vaše ložnice ve škále luxusních variací, které jí budou dozajista slušet. Dřevěné postele z masivu jsou ošetřeny technikou moření dřeva nebo nezávadnou povrchovou úpravou v podobě laků, barev odpovídají mezinárodním standardům v té nejvyšší možné kvalitě. Pokud Vám nebude vyhovovat odstín dřevěné postele masiv, můžete si vybrat z akční škály tónového probarvení od bílé barvy jako třeba postel masiv bílá až po barvu wenge, která má čokoládový až kávovofialový nádech. Dřevěná postel masiv díky použitému materiálu neztratí nic ze své ušlechtilosti, stálosti a bude Vám parťákem po řadu let.

Dřevěná postel

Dřevěná postel a její nespočet výhod zajistí, že Váš výběr postele z masivu bude tím pravým řešením. Dřevěná postel je v našem eshopu nabízena v mnoha designech a kombinacích materiálů jako jsou třeba kovové postele. Zajímavá a hlavně atraktivní kombinace materiálu v podobě dřeva a kovu zajistí jedinečnost a originalitu, která nezklame ani ty nejnáročnější zákazníky. Postel masiv a její další materiál na výrobu je borovice. Můžete si postel masiv borovice ponechat jen v přírodní variantě ošetřenou zdravotně nezávadným lakem nebo olejem na bázi včelích vosků. Vynikne tak její výrazná kresba a nepravidelná textura, která je chloubou tohoto materiálu. Díky tomu třeba taková manzelska postel masiv nebo rozkládací postele či dětské postele získají na jedinečnosti podtrhující každý interiér.

Dřevené postele

Originalita, přirozenost a krása kresby dřeva to je masiv postel pravé řešení pro Vás. Nejen pro milovníky klasického přírodního materiálu jsou postele s masivu určeny, ale také pro ty, kteří hledají kvalitu a dlouholetou výdrž! Schopnost renovace dřeva a jeho povrchových úprav je naprosto nepřekonatelná a fantastická. Široké využití, nepřeberné množství tvarů a trendy designů, zaručuje že luxusní postele z masivu nikdy nevyjdou z módy. Nejen na kvalitu dřevěné postele se můžete v našem eshopu zcela spolehnout, ale i na jedny z nejlepších cen na trhu které jsou určeny právě pro Vás.

Postele masiv

Vyberte si z různorodosti variant jako jsou masiv postele s úložným prostorem nebo komplet postele s matrací a roštem. Ani jedna z variant Vás nezklame a dopřeje kvalitu bytového vybavení, které zaručí nejen praktičnost ale i vysokou odolnost a dlouhou životnost. Další atraktivní kategorií je bezesporu postel masiv akce nebo postele masiv levně kde najde přehledně seřazeny postele povětšinou v podobě akčního zboží a bezkonkurenčních cen. Tato sekce bude pro Vás tím pravým řešením splňující komfort kde poměr ceny a kvality je vyhledávaným požadavkem dnešní doby, ale nemění se nic na dané kvalitě zboží.

Zobrazit více
Filtry:
Řazení: