Sedací souprava na každodenní spaní

Dnešním trendem, hlavně v menším byte, je sedací souprava na každodenní spaní. Ale určitě říkáte, jak takováto rozkládací sedačka pro trvalé spaní vlastně vypadá a co musí splňovat, aby se po pár měsících neproseděla a neproležela.  Abychom vám usnadnili práci a čas s vybíráním, vybrali jsme ty nejvhodnější a nejkvalitnější. Vám už jen stačí vybrat si tvar látku a rozměr.

Rozkládací sedačka pro kazdodenní spaní - jak vybárat.

Ale přesto všechno, se vím pokusíme se vám srozumitelně odpovědět, jaké kritéria by měly takovéto rozkládací sedací soupravy na každodenní spaní splňovat.

  1. Rozměr - Otázka je, jestli budou sedačku využívat ke spaní 1 nebo 2 lidé. Proto se musíte dívat na šířku spací plochy. Záleží, jestli vám stačí 120 cm, 140 cm nebo více. Podle toho musíte vybírat.

  2. Skladba sedáku a rozkládací části - Je nadmíru důležité, aby oba dva díly, jak sedák nebo opěradlo, či výsuvný díl byl nejen ze stejného materiálu, ale i ve stejné tloušťce a tvrdosti. Pokud tomu tak nebude, velice snadno se vám jeden z těchto dílů rychleji proleží nebo prosedí (opotřebuje) a spaní pak bude velmi nepohodlné a možná i nemožné.

  3. Tvrdost matrací - Na tvrdostí matrace záleží nejen kvalita spánku ale také životnost. Proto jsou nejlepší a to nejen na sezení, ale také na spaní kombinace falisté pružiny upevněné v rámu sedačky a na ní kvalitní bonelové matrace.

Toto jsou nejdůležitější kritéria pro výběr rozkládací sedací soupravy pro trvalé spaní. Podívejte se také na nabídku rozkládacích gaučů a pohovek pro každodenní spaní.

Zobrazit více
Filtry:
Řazení: