Konferenční stolek se sklem čtvercový ASTA I

Skladová dostupnost
skladem: 6 až 10 týdnů
Původně:
11 028 Kč
Vaše cena s DPH:
7 022 Kč
Vaše cena bez DPH:
5 803,31 Kč
ks

Popis - Konferenční stolek se sklem čtvercový ASTA I

Designový konferenční stolek se sklem a úložným prostorem čtverec

Konferenční stolek moderní s úložným prostorem je vyroben z tvrzeného bezpečnostního skla, které je vysoce odolné proti mechanickému poškození. Obě skleněné odkládací plochy nesou čtyři kovové nohy ve tvaru hranolu, ozdobné nýty sloužící jako spojnice mezi horní deskou a nohou zde slouží zároven jako přiznaný designový prvkek. Čtvercový konferenční stolek designový se bude skvěle vyjímat nejen ve vašem bytě, použít jej mohou i firemní subjekty pro zaplnění  kancelářských prostor.Konferenční stolek čtvercový se tak stane ozdobou a elegantním doplňkem vašeho interiéru. Moderní konferenční stolek poskytne dostatek úložného prostoru pro noviny, časopisy, knihy a dálkové ovladače. Tento stolek konferenční také nabízíme v obdélníkovém provedení zde

Konferenční stolek 90x90 cm výška 40 cm - specifikace

Materiál: sklo, kov
Barva: čirá, šedá
Styl: moderní
Šířka: 900 mm
Výška: 400 mm
Hloubka: 900 mm
Nosnost: 20 kg
Dodání: 3 - 8 týdnů

Stolek konferenční s úložným prostorem

Rozměry, barva, váha a ostatní parametry

Kód:
MCA-58627Z14
Záruka:
24 měsíců
Váha:
48,6 kg
Šířka:
900 mm
Výška:
400 mm
Hloubka:
900 mm