Skleněný konferenční stolek

Skleněné odkládací stolky, i přes své nezpochybnitelné estetické vlastnosti, nejsou příliš často nakupovaným zbožím. Lidé se jich bojí – bojí se, že se křehká konstrukce pracovní desky při velkém zatížení rozpadne nebo rozbije na malé kousky a že její údržba bude zdlouhavá a velmi náročná. Tyto pochybnosti jsou většinou neopodstatněné. Správná péče o skleněný stůl z něj udělá praktický a bezpečný kus nábytku, který efektně ozdobí prostor obývacího pokoje nebo jídelny.

Jak koupit dobrý skleněný konferenční stůl?

Péče o pracovní desku bude mnohem jednodušší, pokud zvolíte kus kvalitnějšího nábytku. Nejlepší volbou budou moderní konferenční stolky z tvrzeného skla – stejného skla jako na displejích telefonů, které je extrémně odolné proti mechanickému poškození. Kávový stolek by měl mít hladký a rovný povrch, protože matné povrchy se čistí mnohem obtížněji. Značné potíže bude také činit údržba pracovních desek z tónovaného skla. Přestože vypadají efektně a nesmírně vkusně, je na nich jasně vidět každé smítko a prach, takže je potřeba je utírat téměř každý den. Nejlepší volba – stůl z hladkého tvrzeného skla ve světlém odstínu.

Skleněný konferenční stolek kulatý LUBLIN

Jak používatkonferenční stolky ze skla?

 Správným používáním prodloužíte životnost a zvýšíte bezpečnost skleněné desky. Neměly by se na něj používat ostré předměty – nůžky, nože nebo dílenské vybavení. Nemůžete na něm stát ani sedět, a pokud s ním chcete hýbat, je nejlepší to udělat s pomocí další osoby, která luxusní konferenční stolek uchopuje z obou stran. Skleněné odkládací stoly nemusí snášet kontakt s velmi vysokými nebo nízkými teplotami. Teplé nebo studené nápoje a nádobí by neměly být umístěny přímo na skle – pod ně by měly být umístěny speciální podložky nebo podložky.Pokud budete přísně dodržovat tato pravidla, můžete skleněný stůl bezpečně používat. Pokud se však jeho povrch odštípne nebo rozbije, musíte jej přestat používat a nechat nábytek opravit nebo vyměnit za nový výrobek.

Jak vyčistit povrch skla?

 Za prvé, musíte to dělat často. Skleněné konferenční stolky vyžadují pravidelné utírání, proto je nejlepší je čistit každý den. Kde začít? Přednostně u těch prvků vyrobených z jiných materiálů, tj. dřevěných nebo kovových nohou a rámů, přecházejících na samotný vrchol. Jak je vyčistit? Klasický čistič na sklo poslouží dobře. Vyplatí se zkontrolovat, zda neobsahuje alkohol, který se rychle odpaří a způsobí šmouhy a šmouhy. Domácí čisticí prostředky mohou fungovat lépe. Směs připravená z vody a octa (v poměru 4:1) si poradí s případnými nečistotami, a pokud je navíc obohacena o pár kapek aromatického oleje, dodá nábytku výjimečně příjemnou vůni.Jednoduše nastříkejte obě strany pracovní desky tímto prostředkem a otřete je hadříkem z mikrovlákna nebo papírovou utěrkou a povrchy důkladně osušte. Účinek? Dokonale hladký konferenční stolek do obývacího pokoje bez jakýchkoli šmouh, otisků prstů a nečistot.

Designový konferenční stolek celoskleněný EPI

Jak dodatečně chránit skleněný povrch pracovní desky?

Moderní stůl konferenční do obývacího pokoje se obvykle používají na denní bázi, a proto je náchylnější k poškození. Takový nábytek vyžaduje dodatečnou ochranu, protože ani podložky nemusí zvládnout intenzivní používání. To bude provedeno speciální okenní fólií – nalepenou na desku, ochrání ji před případným poškozením a znečištěním. Navíc začne plnit dekorativní funkci. Extravagantní vzory, zajímavé barvy a vtipné nápisy efektně ozdobí stůl a rozbijí jednoduchý tvar skla. Na rozdíl od vzhledu nemusí být péče o skleněné povrchy náročná. Stačí si vybrat správný typ stolu, správně jej používat a pravidelně čistit, abyste si vždy užili jeho skvělý vzhled. Pomocí speciálních prvků chránících skleněné povrchy lze snížit údržbu na minimum. Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat!

Sada konferenčních stolků MERCURY

Publikováno: 12.09.2023 12:11

Zpět na aktuality