Jak zařídit ložnici ve stylu Glamour?

Ústředním místem v ložnici je samozřejmě postel. Chcete-li dát místnosti glamour styl, měli byste se rozhodnout pro třpytivý nábytek. Pokud nemáme možnost postele převléknout, můžete zvolit povlečení, saténový přehoz nebo doplňky jako je váza, nástěnná lampa nebo závěsy.

Glamour ložnice – čím vyniká?

Glamour ložnice vyniká elegantním interiérem a stylem, který odkazuje na zlaté časy Hollywoodu. Díky tomu je uspořádání ložnice ve stylu glamour perfektní volbou pro lidi, kteří se chtějí cítit jako filmové hvězdy. Abyste se v této roli osvědčili, stojí za to zařídit ložnici v souladu s pravidly tohoto stylu. Správně zvolené elegantní doplňky, jako jsou zrcadla, křišťálové lustry nebo zlaté rámy na obrazy, hrají klíčovou roli v tom, aby ložnice získala okouzlující charakter. Vyplatí se hledat inspiraci ve filmech z 50. a 60. let, kterým tento glamour dominuje. Najdete zde luxusní látky a přikrývky, které jsou také charakteristické pro tento styl. Ložnice ve stylu glamour vás okouzlí svým kouzlem a každé ráno se budete probouzet v elegantním a stylovém interiéru, kde se budete cítit jako skutečné hvězdy.

Šedá čalouněná postel luxusní 160 LEVANTER

Glamourložnice – jaké barvy si vybrat?

Glamour ložnice je místo, kde se můžete cítit jako skutečná hvězda. Výběr správného barevného schématu však může být problém. Chcete-li dát ložnici okouzlující charakter, stojí za to zvolit kontrastní barvy. Bílou můžete kombinovat se sytě černou nebo intenzivně fialovou. Takové duo dokonale zdůrazní eleganci a luxus. Dalším zajímavým nápadem je zkombinovat stříbrnou s jemnou růžovou nebo tyrkysovou. Tyto barvy dodají ložnici lehkost a romantiku. Pokud nám záleží na tlumenějších barvách, můžeme vsadit na kombinaci zlaté s béžovým nebo světle šedým odstínem. Díky této kombinaci bude interiér vyzařovat klasiku a eleganci. Pro zdůraznění okouzlující záře je také důležité správné osvětlení.

Čalouněná postel 160x200 šedá GANT

Která postel do ložnice ve stylu Glamour?

Pokud sníte o ložnici v glamour stylu, musí mít tu správnou postel. Glamour ložnice je především interiér, který dýchá elegancí a luxusem. Proto by manželská postel v takovém uspořádání měla být jedinečná a krásná. Při výběru čalouněné postele ve stylu glamour se vyplatí zaměřit se na čalouněný nábytek, zejména na postel s povrchovou úpravou velurem. Velur je materiál, který připomíná luxusní interiéry a dodává jim jedinečný lesk. Pokud navíc zvolíte čalouněnou a prošívanou postel, získáte ještě exkluzivnější efekt. Barvy glamour ložnice by se měly držet v odstínech stříbrné nebo zlaté, které dokonale ladí s velurovým materiálem. Interiér díky tomu získá zářivý a elegantní charakter. Stojí za to připomenout, že glamour styl není jen krásný nábytek, ale také vhodné doplňky. Při zařizování glamour ložnice se vyplatí zaměřit se na zrcadla, křišťálové lustry a lněné či velurové dekorace. To vše dohromady vytvoří harmonický a luxusní prostor, ve kterém bude hrát hlavní roli postel. Bez ohledu na to, jaký model postele si vyberete, glamour ložnice jistě vynikne svým jedinečným stylem.

Postel 160x200 čalouněná šedá ASPEN

Jaký nábytek se bude hodit do ložnice ve stylu Glamour?

Pokud jde o zařizování ložnice v glamour stylu, vyplatí se vsadit na nábytek ve vysokém lesku, který dodá interiéru eleganci a luxus. Glamour ložnice je především místem, kde se chceme cítit výjimečně, a proto jsou zde zrcadlové prvky zásadní. Zrcadlové noční stolky, komody nebo konferenční stolek budou dokonalým doplňkem zařízení glamour ložnice. Navíc můžeme dát přednost masivnímu nábytku, který dodá interiéru prestižní charakter. Toaletní stolek je také téměř povinným prvkem glamour ložnice. Může být vyroben ze zrcadla a kovových prvků, které zdůrazní styl interiéru. Je důležité, aby byl nábytek pečlivě dokončen a látky použité k dokončení postele nebo křesel byly vysoce kvalitní. U barev se vyplatí zaměřit se na odstíny bílé, stříbrné a zlaté, které skvěle korespondují s uspořádáním glamour ložnice. Poslouží i kontrastní černá nebo tmavě modrá barva. Díky vhodnému uspořádání nábytku se naše ložnice ve stylu glamour stane skutečným útočištěm elegance.

Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat! 

Publikováno: 24.10.2023 10:21

Zpět na aktuality